KOMBILABOMBI

Namenjeno da predstaviš svoj VW.

Moderator: moderatorji

KOMBILABOMBI

OdgovorNapisal/-a Zlatka aus » Sobota 10.7.2010 21:56:44

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem postala ponosna lastnica svojega prvega, težko pričakovanega in dolgo željenega VW Caravelle gl
:D :D :D
Verjetno si marsikdo med vami misli: kaj se baba vtikuje v moški svet!? A naj povem v svojo obrambo, da je to bila ljubezen na prvi pogled, ki je ne morem zatajiti. Vam sem se pridružila, ker bom pri obnovi potrebovala marsikakšen nasvet in upam, da ga bom dobila.
Mojega ljubega bo sicer prenavljal oče, ki pa tudi žal ni kak stručko, potrudila se bova po svojih najboljših močeh, da bo avto tak kot mora biti.
Kar je o avtu doslej znanega: motor je bogi, sledila bo menjava, takoj ko se bo nabralo dovolj financ, notranjost je presenetljivo dobro ohranjena, načrtujem odstranitev zadnje vrste sedežev in vgraditev postelje, saj si ga želim drugo leto najkasneje popeljati malo naokrog. Na srečo smo družina majhnorastočih, zato lahko, ne boste verjeli, ležimo počez, kar je prostorsko velika prednost, če mene kdo vpraša! Sem vedela, da mi bo to še enkrat prav prišlo :D :D :D
No, jasno menjava pnevmatik pred registracijo!
Pred zimo mu bo treba narediti tudi prostor v garaži, da ga v rito ne bo zeblo!
Uf, koliko želja, koliko načrtov, koliko dela,...ampak sedaj je moj in to je to!!! Juhej!
Se beremo ko bo prišlo do naslednjih sprememb, Dotlej vaya con dios!

Slika
Če bi nekateri ljudje padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
Zlatka aus

Kraj: Mozirje- Izlake

OdgovorNapisal/-a Klemen Klemen » Nedelja 11.7.2010 0:20:50

Dobra predstavitev, redko kdaj kakšna taka. Celje?
Uporabniški avatar
Klemen Klemen

Kraj: Lj- Smartno

OdgovorNapisal/-a Zlatka aus » Nedelja 11.7.2010 9:10:02

Blizu. Zgornja Savinjska. (No, imam pa prijateljico iz Celja, ki še zdaj misli, da sem jaz doma na koncu sveta, tako da po njenem ni tako blizu :D )

Danes ga še malo poslikam in še kakšno slikco nalimam, ker ta je bila posneta s telefonom in temu primerna je kvaliteta.

LP
Če bi nekateri ljudje padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili!
Uporabniški avatar
Zlatka aus

OdgovorNapisal/-a dado1986 » Nedelja 11.7.2010 9:24:48

fajn predstavitev, slikce lepše kvalitete so dobrodošle, pa mal opiši opremo, motor,...

drgač pa videt, lep 8) 8)
dado1986

Kraj: Okolica Ljubljane

OdgovorNapisal/-a caravellegl » Nedelja 11.7.2010 15:49:09

Zanimivo...tak veselje :D lepo, lepo...
kje iz ta zgurne savinske :lol: js sm iz Ljubnega in ti lhk na 4 oči pomagam!!
BANO
Uporabniški avatar
caravellegl

Kraj: ljubno ob savinji

OdgovorNapisal/-a caravellegl » Nedelja 11.7.2010 15:52:47

Točno, jebesoti........to je on, k je stal na Radmirskem križišču...he he...naj se mi razkrije ta ponosna lastnica :lol:
BANO
Uporabniški avatar
caravellegl

Kraj: ljubno ob savinji

OdgovorNapisal/-a Zlatka aus » Nedelja 11.7.2010 21:41:25

Al vas zanima avto al lastnica? :D

Res je to tisti avto, ki je stal v Radmirskem križišču a zdaj je moj in stoji pri meni :D Zanima me pa, kako da ga niste pograbili prej ko pa je tak lepotec!?

Jaz pa sem z Rečice, avto pa pri očetu v Pustem polju. Mene ste sicer pred dvema letoma lahko videvali v rdeči Zastavi 900 - legendarni avto, ki sem ga morala prodati, saj sem pričakovala naraščaj, ampak zdaj je pravi čas za drugo ljubezen...in zdaj je tu!

Uf, nastalo je pa še nekaj težav. Po posvetu smo se odločili za generalno na motorju namesto menjave. Saj ni tako kritično. Na začetku je ni bilo lučke, ki se ne bi prižgala, tulil je alarm za olje...vsaj dober znak, da kontrolne lučke in alarm delujejo, kajne!? Zakuhal je v prvem klancu, kot smo tudi pričakovali, saj ni bila pravilno nalita voda in je bilo vmes zraka da je kar pihal, ko smo vodo nalivali. Olja naj bi bilo preveč, a ko smo dva litra dolili, je šele pokazalao minimum. Jermen je scefralo da smo že po testni vožnji kupili novega. Žičke na alternatorju so zgledale kot sparan volnen pulover. ( Jao kako eni ljudje skrbijo za take srčke)
Ko smo vse to poštimali, motor sicer ni več kuhal, akumulator je filalo, lučka in alarm za olje pa še ne data miru! Jah generalka, ni druge. Kaj mislite vi??? Zbiram predloge!

Tukaj pa moj sinko, ki se v njem počuti kot doma!
Slika

Ĺ e ena bočna...
Slika
Uporabniški avatar
Zlatka aus

OdgovorNapisal/-a Anton aus » Nedelja 11.7.2010 22:08:14

Super, odlicna predstavitev in veselje do T3. Glede na to da sem expert za T3 ti bom lahko odgovoril na kaksno tehnicno vprasanje ko se vrnem z dopusta.
Expert za aircooled T3

Predsednik VW T3 Kluba Slovenija
http://www.vwT3klub.com

Komisar za starodobna vozila pri SVAMZ

Član:
VW Klub Dolenjske in Bele krajine
Mercedes-Benz Klub Slovenija
Uporabniški avatar
Anton aus
Administrator

Kraj: Črnomelj - Izlake

OdgovorNapisal/-a ideja » Ponedeljek 12.7.2010 10:09:43

8) Živ 8)
Lepo,da se svet tako vrti.Sedaj je pa že kar nekaj ponosnih in veselih lastnic,tko da se že bojim odcepitve,oziroma delitve foruma na ženski in moški del.
No pa šalo nastran.čestitke ob nakupu in lepe želje ob uporabi vajinega busa.Kakšno informacijo ali pomoč pri obnovi boš dobila od forumaških mojstrov,od nekaterih oa boš deležna zgolj druženja na skupnih vožnjah ali na srečanjih,ki jih je na srečo ali pa nesrečo čedalje več.Jaz sem se z enege prijetnega druženja vrnil sinoči in kaj več o tem si lahko pogledaš na vw campers forumu.
Veliko prijetnih voženj in veliko prespanih noči v busu so želje,ki se širijo iz dolenjske :lol: :lol:
Uporabniški avatar
ideja

OdgovorNapisal/-a Klemen Klemen » Ponedeljek 12.7.2010 16:08:59

Pikabu napisal/-a:Al vas zanima avto al lastnica? :D

Halo, avto seveda, za kake nas pa imaš? :D

PS: Drugače pa VW girls slikane zraven VW je tudi dobra tĂ©ma.....
Uporabniški avatar
Klemen Klemen

OdgovorNapisal/-a Zlatka aus » Torek 13.7.2010 7:10:49

Ženske čakamo pa na otvotitev teme VW moški. če ne najdete drugje slik, predlagam, da se moški člani slikate s svojimi VW, oblečeni podobno kot VW dekleta in v podobnih pozah :D :D :D

Drugače pa si je en bivši lastnik T3 včeraj ogledal mašinco in na moje veselje ugotovil, da motor sploh ni tako slab. Da se bo dalo marsikaj storit za male pare. No, bomo videli. Motor že mora bit ornk poštiman.
Uporabniški avatar
Zlatka aus

OdgovorNapisal/-a Klemen Klemen » Torek 13.7.2010 19:14:50

Pikabu napisal/-a:Ženske čakamo pa na otvotitev teme VW moški. če ne najdete drugje slik, predlagam, da se moški člani slikate s svojimi VW, oblečeni podobno kot VW dekleta in v podobnih pozah :D :D :D

Ja dobra ideja, če hočeš ubiti VW sceno pri nas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Klemen Klemen

OdgovorNapisal/-a Zlatka aus » Torek 13.7.2010 22:42:12

Haha, saj se boste morali sprijazniti, da ženske prevzemamo leadership. Počasi bodo začele prevladovati slike napol golih moških ob svojih VW!

Medtem pa potekajo dela na mojem! Kot kaže bi bilo možno celo poštimat do registracije v dveh ali treh tednih. No najprej porihtam dize, ker ena je čist fuč, dve delata odlično, ena pogojno užitna. če bo samo to, bo super. Saj sem vedela kaj bo. Da ne bom zdržala, da bi mi stal celo leto. Zdaj se mi ga lušta za znort.
Uporabniški avatar
Zlatka aus

OdgovorNapisal/-a ideja » Sobota 17.7.2010 0:21:24

8) Živ 8)
Nevem zakaj morate ženske zmerom spreminjat nekaj kar je že utečeno in lepo :?: Kar lepo se držte šminke in bikink,lahko tudi tangic,če si katera upa lahko tudi brez,mi vam bomo pa z veseljem pritrjevali kako ste fejst,pa še poservisiral bomo kar bo treba,pa opral tud :lol:
Me pa veseli,da ni tko hudo z motorjem,kot si v štartu mislila.
Glede slik pa ne skopari,ker nekateri raje gledamo stvari,kot pa da beremo kako to izgleda.Kakšen dan domišlija slabo funkcionira pa pol sploh neveš kaj kdo o čem piše,zato ja;slika prav pride.
Uporabniški avatar
ideja

OdgovorNapisal/-a Klemen Klemen » Nedelja 18.7.2010 0:05:26

ideja napisal/-a:Kar lepo se držte šminke

...jest mam rajši, če so od šmera umazane.... :D
Uporabniški avatar
Klemen Klemen

Naslednja

Vrni se na Predstavi svoj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost